Aktualno
Naslovnica / Događanja / INFORMATIVNI PANO SKENIRAJTE LIVNO

INFORMATIVNI PANO SKENIRAJTE LIVNO

SKENIRAJTE LIVNO

Danas je ispred naše škole postavljen informativni pano na kojem je obuhvaćeno sve ono što grad Livno,  što se tiče turističke ponude, može ponuditi u ovom trenutku. Na ovom svojevrsnom turističkom alatu su pored ostalog prikazani kulturni, povijesni, javni, vjerski, uslužni i drugi objekti koji bi kao takvi mogli biti predmet interesa posjetitelja.

Informativni pano Livna prezentira  svojim izgledom, da je Livno bogatstvo zemlje, vode, očuvanog okoliša, zaštićenih područja, graditeljske baštine, tradicije, znanja i prije svega ljudi, koji životom i radom na ovom području čine naš kraj posebnim i prepoznatljivim.

Info pano je spreman za korištenje i čeka sve one koje će put nanijeti u grad Livno kako bi ih informirao i uputio.

 

 

autor Admin

Pročitajte više

Učenici Srednje strukovne škole posjetili UKC Tuzla

  Učenici naše škole, u pratnji svojih profesora, posjetili su  Univerzitetsko klinički centar Tuzla. Tijekom …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *