Aktualno
Naslovnica / Nekategorizirano / Vijesti / Dan otvorenih vrata/2018.

Dan otvorenih vrata/2018.

18.5.2018. Održan Dan otvorenih vrata Srednje strukovne škole za učenike devetih razreda

U želji za što boljim informiranjem i odabirom  budućeg obrazovnog programa/zanimanja u Srednjoj strukovnoj školi Silvija Strahimira Kranjčevića Livno organiziran je već tradicionalni „Dan otvorenih vrata“  na kojem su učenici devetih razreda upoznati sa mogućnostima nastavka srednjoškolskog obrazovanja.

Energetski potpuno obnovljenu i značajnim poboljšanjem uvjeta rada školu je sa njihovim razrednicima i nastavnicima posjetilo preko 100 učenika OŠ sa područja naše županije.

Svojim raznovrsnim školskim i strukovnim kurikulumom, bogatom ponudom izvannastavnih aktivnosti, raznovrsnim izbornim i fakultativnim programima, školskim i međunarodnim projektima Srednja strukovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića je škola koja istražuje i razvija kvalitetu u odgoju i obrazovanju te stvara povoljno ozračje za uspješno učenje što je svrstava među kvalitetnijima u Hercegbosanskoj županiji.

 

 

>

autor Admin

Pročitajte više

Zbog vremenskih uvjeta odgađa se nastava na području općine Livno

Obavještavaju se roditelji i učenici naše škole da se nastava neće održavati do daljnjega zbog …

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.