Naslovnica / Događanja / Učenici naše škole posjetili konjički klub “Livno”

Učenici naše škole posjetili konjički klub “Livno”

Učenici naše škole, kuhari i pomoćni kuhari, u pratnji razrednice, asistenta, psihologa i pedagoga, 18.listopada 2018.g. posjetili su konjički klub “Livno”. Razgledali su prostorije kluba, postupno se privikli na konje i dobili priliku za jahanje ovih plemenitih i dobroćudnih životinja.

Uvjerivši se da su konji dobro obučeni za rad s djecom i odraslima, uz sigurne ruke domaćina, nestao je početni strah i nepovjerenje i javilo se opće zadovoljstvo i sreća. Lijepo vrijeme i priroda učinili su naš posjet nezaboravnim koji će se, nadamo se, ponoviti.

 Zahvaljujemo se voditeljima kluba na dočeku, planinarskom društvu „CINCAR“ Livno koje nam je ustupilo svoj kombi i olakšalo prijevoz učenika.

Sve o konjičkom klubu možete vidjeti na ovom linku.

 

 

autor Admin

Pročitajte više

Pozivnica

    Best free WordPress theme

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.